Bolesna porażka

Bolesna porażka z drużyną z Bochni..

W sobotę 11 kwietnia rozegraliśmy swój drugi mecz w 1 lidze.
Niestety mecz ten nie okazał sie dla nas szczęśliwy gdyż ulegliśmy przyjezdnym 0:1.

Porażka boli podwójnie ponieważ przeciwnicy zaczynali mecz w 10 a po 5 minutach gry grali już w 9 gdy wychodzącego na czystą pozycje napastnika sfaulował obrońca. W drugiej połowie dojechał 1 zawodnik z drużyny przeciwnej.

Nasza drużyna miała masę okazji do strzelenia bramek niestety zawodziła skuteczność. Przeciwnicy również stwarzali sobie sytuacje w większości długimi podaniami za plecy naszych obrońców.

W ostatnich minutach przeciwnicy posłali długą piłkę na pole karne, niestety bramkarz niefortunnie piąstkował i piłka spadła na głowę napastnika który zdobył bramkę na "pustą".

Porażka boli ale nie poddajemy się! Nadal ciężko trenujemy i do końca będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki!