Kolejne zwycięstwo!

Pełna dominacja - tak dwoma słowami można określić przebieg wyjazdowego spotkania z Victorią Bielcza.

Od początku spotkania zaczęliśmy nacierać na bramkę przeciwnika oddając dużo strzałów które lądowały w rękach bramkarza lub obok bramki. Przeciwnicy starali się grać długimi piłkami, większość była ''kasowana'' przez dobrze dysponowaną obronę, reszta przez świetnie grającego w bramce (jak i poza nią) bramkarza - Florczaka. Warto dodać że jest to kolejny mecz z czystym kontem - gratulujemy! :)

Na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.

Drugą połowę tradycyjnie rozpoczęliśmy od ataków, mieliśmy masę szans na zdobycie bramki ale brakowało dokładnego wykończenia. Przeciwnicy stwarzali sobie sytuacje wyłącznie po naszych błędach, lecz były one przerywane przez obronę.
W końcu w 60 minucie spotkania Matug podał piłkę do S. Stepka na skrzydle który rozegrał dobre spotkanie, minął obrońcę zszedł do środka i idealną podcinką pewnie pokonał bramkarza gospodarzy 1:0!
Po strzelonej bramce nie cofneliśmy się do obrony, wręcz przeciwnie kontynuowaliśmy nasze ataki, niestety nieskutecznie.
Do końca spotkania kontrolowaliśmy wynik.

Rozegraliśmy jedno z naszych najlepszych spotkań, co najważniejsze zdobyliśmy cenne 3 punkty!

Kolejne spotkanie rozgrywamy w środę (6.05) na wyjeździe z Ciężkowianką, jest to zaległy mecz.
A w sobotę (9.05) na własnym stadionie podejmujemy Unię Tarnów, wszystkich kibiców zapraszamy na mecz!