Z Ciężkowianką na remis.

W środę (06.05) na boisku w Ciężkowicach rozegraliśmy zaległy mecz ligowy w ramach II kolejki.

Wychodząc na rozgrzewkę zaczął padać rzęsisty deszcz, zatem warunki w jakich rozgrywaliśmy ten mecz były trudne.

Mecz mógł się dla nas świetnie zacząć już w 10 minucie po tym jak w polu karnym sfaulowany został S. Stepek i sędzia podyktował rzut karny. Do wykonania wytypowany przez trenera został niechętny Matug co skończyło się słabym strzałem i pewną obroną bramkarza...
Gospodarze zdominowali środek pola, lecz w 1 połowie nie stwarzali sobie dogodnych sytuacji. My za to próbowaliśmy strzałów z daleka lub dośrodkowań niestety bez skutku.

W drugiej połowie obie drużyny chciały zdominować środek pola, zrobiliśmy manewr w ustawieniu i B. Stepek grał na defensywnym pomocniku co pomogło w przerywaniu akcji przeciwników. Niestety gospodarze i tak zdołali stwarzać sobie sytuacje, na nasze szczęście nieskutecznie. Warto dodać że nie oddaliśmy pola przeciwnikom i nacieraliśmy na ich bramkę, również nieskutecznie. Wynik 0:0 utrzymał się do końca spotkania.

Remis nas nie zadowala, zwłaszcza że mogliśmy wyjść na prowadzenie za sprawą karnego a mecz potoczyłby się inaczej. Ale szanujemy ten 1 punkt który może być kluczowy na koniec sezonu.

Teraz skupiamy się na ważnym meczu z Unią Tarnów który rozgrywamy na własnym boisku w sobotę (09.05) o godzinie 11:00 wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!