Pewne zwycięstwo!

Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończyliśmy spotkanie z drużyną Wolanii.

Mecz od początku był zacięty, lecz to my zaczęliśmy sobie stwarzać wiecej sytuacji. Jak to ostatnio u nas niestety zawodziła skuteczność.
Sprawy w swoje ręce musiał wziąć nasz prawy obrońca Magdziarczyk który po dobrym strzale zza 16 pokonał bramkarza gości.

Na przerwę schodziliśmy z 1 bramkowym prowadzeniem.

Po około 10 minutach drugiej połowy Magdziarczyk ponownie otrzymał piłkę na niemal tej samej pozycji z której trafił bramkę w 1 połowie i nie dał szans bramkarzowi uderzając piłkę po długim słupku.
Po tej bramce już staraliśmy się prowadzić grę, goście wyprowadzali pojedyncze kontry lecz zatrzymywały się one na przyzwoicie grającej w tym dniu obronie.
W około 65 minucie Brudny podał prostopadle do rozpędzającego się na prawym skrzydle Rzeszutko który wyprzedził obrońcę i pewnie umieścił piłkę w bramce strzelając po długim słupku bramki.

Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa naszego zespołu!
Następny mecz rozgrywamy w sobotę 2 maja o godzinie 11:00 w Bielczy z miejscową Victorią.
Teraz trzymamy kciuki za seniorów którzy o godzinie 17:00 rozgrywają wyjazdowy mecz z drużyną wicelidera tarnowskiej A-klasy KS Radlną!