Zwycięstwo w ostatnim meczu u siebie.

W sobotę nasza drużyna rozgrywała mecz z Orłem Cikowice.

Mecz rozpoczął się świetnie gdy to w 10 minucie Matug popisał się ładnym strzałem z 16 metrów i trafił do siatki rywali.
5 minut później bo ładnym długim podaniu od Galasa ponownie Matug wyszedł sam na sam minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.
Wtedy do głosu doszli goście którzy starali się strzelić kontaktową bramkę, nieskutecznie.
w 30 minucie ponownie Galas posłał długie podanie na wbiegającego sam na sam z bramkarzem Brudnego który się nie pomylił i zdobył bramkę.

1 połowa zakończyła się wynikiem 3:0.

W 2 połowie przeciwnicy przejęli inicjatywę i ostrzeliwali naszą bramkę, na nasze szczęście nieskutecznie. Staraliśmy się wyprowadzać kontry z których mieliśmy masę akcji, zawodziła nas skuteczność. Aż do 65 minuty gdy to zmiennik Kusek nie pomylił się w czystej sytuacji i pewnie pokonał bramkarza.
Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Kolejne 3 punkty trafiają na nasze konto, obecnie zajmujemy 4 miejsce w lidze. Ostatni mecz w lidze rozgrywamy w sobotę (06.06) o godzinie 11:00 na wyjeździe w Łukowej.